понеділок, 25 грудня 2023 р.

У нас нові книги: Галина Вдовиченко

 


Про письменницю


    Народилася 1959 року, в Мурманській області, у Печензі (Петсамо). Закінчила філологічний факультет Львівського національного університету ім. Івана Франка. До 2017 року працювала в газеті «Високий Замок» (Львів). Член PEN Ukraine.

    Дебютувала 2008 року з романом «Пів’яблука». Авторка вісьмох романів, серед яких «Тамдевін», «Бора», «Найважливіше - наприкінці», «Маріупольський процес» та інші. Авторка збірки короткої прози та п’ятнадцятьох книжок для дітей. Серед яких – серія «36 і 6 котів». Книжки потрапляли до коротких списків національних та міжнародних премій, зокрема Премії міста літератури ЮНЕСКО, Книга року Бі-бі-сі та інших. До міжнародного каталогу «White Ravens». Авторка є лауреаткою перших премій Коронації слова (в номінаціях «романи», «проза для дітей» та «ґранд-коронація слова»). Номінована на Astrid Lindgren Memorial Awards-2024.

    Книжки та уривки текстів опубліковані латиською, литовською, грузинською, словацькою, німецькою, англійською, чеською, японською та іншими мовами світу. Твори є також у форматі аудіокнижок і шрифтом Брайля. За романами і дитячими творами авторки самодіяльні і народні театри України ставили вистави.


Галина Вдовиченко

Котохатка


    Шестеро маленьких кошенят опинилися на зимовій вулиці, де їм холодно й голодно... Але вони не з тих, хто скиглить і впадає в розпач. Натомість кошенята гуртуються і перетворюють зиму у веселу забаву: бавляться у піжмурки, прокладають лабіринт у снігу, уявляючи себе археологами, будують дуже затишну снігову котохатку. А тоді знаходять чим її прикрасити. Герої-кошенята захоплять малюків своєю жвавістю та багатою уявою і підкажуть чимало ідей для зимових ігор.

    Книжка-картинка Галини Вдовиченко і Наталки Гайди — це історія для малят про справжню дружбу і новорічні дива. Адже невдовзі кошенята знайдуть собі велику котячу родину – і це вже будуть пригоди 36 і 6 котів.


Галина Вдовиченко

Метелики перетворюються    Ви ж знаєте, як з’являються метелики? Гусінь стає лялечкою, лялечка — прекрасним метеликом. А знаєте, що метелики теж можуть перетворюватися? І, як не дивно, метелики, яких зустрічає маленька героїня книжки Галини Вдовиченко, мають чарівну здатність перетворюватися на турботу, захист, пам’ять, любов і надію.


Галина Вдовиченко

Життя іграшкових овечок    Життя іграшкових овечок цікаве у кожну пору року. Взимку вони чекають на таємного Миколая і виглядають снігову овечку, навесні радіють першим вербовим «котикам» і влаштовують велике прибирання під пісню, яку склала овечка Солька. Влітку на всіх чекає велике купання і нова перукарня овечки Найди, а восени можна влаштувати показ мод і робити чудові намети з опалого листя! А ще овечки сваряться і миряться, влаштовують піжамні вечірки, читають книжечки і прибирають рідний ліс від сміття… Тож нудьгувати їм ніколи, як і тобі, коли поринеш у пригоди разом з ними!

    Про інші книги Галини Вдовиченко, які є в нашій бібліотеці можна дізнатися, якщо скористатися посиланням.


Приходьте до нас на Катерининську, 67

Використані матеріали із відкритих джерел
Немає коментарів:

Дописати коментар