четвер, 6 червня 2024 р.

Нові книги чекають свого читача: Оксана Садовенко «Ти і Малевич»

 

Про Оксану Садовенко


    Оксана Садовенко народилася у місті Києві 1988 року. Українська художниця, живописець, викладачка, магістр Національної академії образотворчого мистецтва та архітектури. Має величезний досвід практичних занять у різних художніх техніках. Авторка і викладачка курсу з історії світового класичного мистецтва "Я - митець" у рамках партнерської програми з КМДШ. Читає лекції та проводить майстер-класи для аудиторії різної вікової категорії. 

    Авторка книги "Ти і Малевич", яка дозволить кожному читачеві, навіть найменшому, відчути себе справжнім учнем видатного маестро. Порушувати правила, розфарбовувати, малювати, вигадувати, як це робив Малевич.


Оксана Садовенко

«Ти і Малевич»


    «Ти і Малевич» — це книжка-альбом із творчими завданнями, наліпками, розмальовками, яка дитині 5–13 років дає можливість уявити себе учнем чи ученицею Казимира Малевича. Кожен розгорт книжки присвячено одній із головних ідей художника, що спонукає не тільки читати й пізнавати, а й самостійно створити свою версію «Чорного квадрата», супрематичну композицію, проєкт планіту для земляніта, відкрити першоелементи, безпредметність та зрозуміти персонажів картин Малевича, розмалювавши їх по-своєму.

    Завдання книжки-альбома — не вичерпно відповісти на порушені питання, а стати для дитини путівником у творчість.

    Тут, під пильним поглядом великого художника Казимира Малевича, ти можеш бешкетувати й порушувати правила, розфарбовувати, малювати, вигадувати.

    Твори вільно, як це робив Малевич!


Приходьте до нас на Європейську (Катерининську), 67


Використані матеріали із відкритих джерел

Олексій Надемлінський

член НСПУ, дитячий письменник,

методист БІВНемає коментарів:

Дописати коментар