Ігор Курус
Знайти Атлантиду
Частина 1.
Подорож у безодню
Ігор Курус — український журналіст і громадський діяч. Директор Міжнародного фонду Івана Франка, який започаткував і проводить Міжнародну премію імені Івана Франка, всеукраїнський учнівський конкурс «Стежками Каменяра». А ще Ігор Курус дебютує як автор пригодницьких книжок для підлітків.
Захоплений прадавнім минулим українських земель, професор Войцеховський, викладач Київського університету, висунув цікаву гіпотезу про існування міфічної Атлантиди, та ще й не деінде, а на території сучасної України. Після суперечки із примхливою студенткою він, неочікувано для самого себе, рушає в експедицію на місце можливого існування легендарної держави.
Але в експедиції його супроводжуватимуть модниця Юля, через яку, власне, й виникла суперечка, і студент Нестор, безнадійно закоханий у свою одногрупницю.
Чи знайдуть вони Атлантиду і як їх змінить ця подорож дізнаємося на сторінках пригодницького роману, заснованого на маловідомих дослідженнях прадавньої історії Північного Причорномор’я та подіях, які мали місце у житті автора.
Ігор Курус
Знайти Атлантиду.
Частина 2.
Втрачена цивілізація
Юля, переживши фантастичну подорож у минуле, досліджує можливий зв’язок між Трипільською цивілізацією та міфічною Атлантидою. За версією професора Войцеховського, Атлантида могла бути на теренах сучасної України. Дивні відчуття, видіння, сни і спогади з минулої експедиції приводять дівчину у доісторичні та найбільш загадкові місця Ірану, Румунії, Причорномор’я, Приазов’я і навіть у столицю Франції — Париж... В одній із поїздок Юля несподівано зустрічає людину, яка колись радикально змінила її життя. Та, заглибившись у пошуки доісторичних артефактів та знань про минуле української землі, дівчина може втратити свого коханого. «Втрачена цивілізація» — друга частина трилогії «Знайти Атлантиду», пригодницький пізнавальний роман, заснований на маловідомих дослідженнях прадавньої історії України, Малої Азії та Балкан.
Ігор Курус
Знайти Атлантиду.
Частина 3.
Пригодницький пізнавальний роман заснований на маловідомих дослідженнях прадавньої історії України, Малої Азії та Балкан. Це завершення трилогії «Знайти Атлантиду», яка розкриває доісторичне минуле Північного Причорномор’я й поєднує міфічну Атлантиду з історією Трипілля та сучасністю. Тут ідеться про ідентичність українців, нашу відмінність від московитів і важливість збереження тяглості історії протягом тисячоліть. Автор порівнює найдавніші символи людства, які в різні часи використовували на території Причорномор’я, та пов’язує їхню зміну з сонмом шумерських, єгипетських, античних і трипільських божеств.
Використані матеріали із відкритих джерел
Приходьте до нас на
Європейську (Катерининську), 67
Немає коментарів:
Дописати коментар