Маттіа Крівелліні,
Валерія Бараттіні,
Франческа Горіні,
Росселла Тріонфетті
Хімія огидних речей
Книга «Хімія огидних речей» – це захоплюючий посібник спеціально для молодих науковців, які хочуть відкрити та дослідити таємниці гидких речей. Їхніми провідниками й вірними порадниками у цій захоплюючій науковій подорожі стануть професор Альберт, Емма та робот Грег; досліджуючи таємниці хімії разом зі своїми молодшими учнями, вони допоможуть молодим науковцям краще вивчити ази хімічної науки, аби надалі за допомогою цих знань створювати найрізноманітніші огидні речовини й експериментувати під час дослідної роботи.
Книга наповнена цікавими експериментами, які дозволять молодим любителям незвіданого побачити, як виникають і змінюються гидкі речі – такі як іржа, слайми, цвіль, багно та навіть черв’яки. Авторський колектив книги наголошує на необхідності дотримання безпечних умов та проведення дослідів під наглядом дорослих, оскільки багато з цих речовин можуть бути шкідливими при контакті зі шкірою чи введенні їх в організм.
Один із основних моментів даної книги полягає в тому, що вона пропонує підхід до вивчення хімії шляхом проведення цікавих та незвичайних експериментів. Це допомагає зацікавити молодших читачів наукою та підтримує їх у бажанні досліджувати і вивчати нові речі. Книга також містить чудові й кумедні ілюстрації, які допомагають візуалізувати процеси, хід, перебіг, а також – результати експериментів юних хіміків та їх старших порадників.
Проте, важливо зазначити, що під час проведення будь-яких експериментів, особливо з використанням отруйних чи шкідливих речовин, необхідно дотримуватися всіх безпекових протоколів та рекомендацій, а також перебувати постійно під наглядом дорослих.
Загалом же, «Хімія огидних речей» – справжня енциклопедія для юного науковця. Вона покликана пробудити в дітях цікавість до науки та її надзвичайних відкриттів, до усього того загадкового й потаємного, що ховається за ширмою шкільної програми чи під пилом звичного всім (і тому непомічуваного) повсякдення. Книга може використовуватися й під час шкільних уроків хімії, і в роботі позакласних гуртків.
Використані матеріали із відкритих джерел
Приходьте до нас на
Європейську (Катерининську), 67
Немає коментарів:
Дописати коментар